The Sims 2 UV mapping Milkshape 3D Mapping Texture Polygon mesh, 雪佛兰 logo, 3D počítačová grafika, 5 B png
Klíčová slova PNG
- 3D počítačová grafika,
- 5 B,
- úhel,
- dno,
- oblečení,
- postava,
- lidská noha,
- milkshape 3d,
- neprůhlednost,
- polygon Mesh,
- nachový,
- šortky,
- sims,
- sims 2,
- sukně,
- Test,
- textura,
- textury mapování,
- tutorial,
- ultrafialový,
- uv Mapping,
- 雪佛兰 logo,
- png,
- Clip Art,
- průhledné pozadí,
- obrázek png,
- stažení zdarma
Informace PNG
- velikost obrázku
- 1024x1024px
- Velikost souboru
- 113KB
- Typ MIME
- Image/png
velikost png
šířka(px)
výška(px)
Nekomerční použití, DMCA Contact Us
Relevantní obrázky PNG
-
ZBrush Digitální sochařská 3D počítačová grafika, ostatní, 3D počítačová grafika, animace png -
Skybox Cube mapping Odrazové mapování, krychle, 3 D, 3D počítačová grafika png -
Kostky hra Mapová deska Yahtzee Texture Board, Dice, 3D počítačová grafika, úhel png -
Second Life Jeans Clothing Denim Leggings, džíny, 3D počítačová grafika, 3D vykreslování png -
UVW mapping UV mapping Texturní mapování Face Ear, Face, 3D počítačová grafika, tvář png -
Mapování textury 3D počítačová grafika UV mapování Wall Concrete, 3d model home, 3D počítačová grafika, 3d model domů png -
Vykreslování architektury Lidské měřítko, pár chůze, 2D počítačová grafika, 3D počítačová grafika png -
Alpha compositing Blender Texture Mapping Renderování Opacity, difúzní, 3D počítačová grafika, alfa Skládání png -
Logo Počítačový software 3D počítačová grafika Quixel AB Mapování textury, ostatní, 3 Ds, 3 Ds Max png -
Projekce mapování 3D projekce Grafický design Mapování textury 3D počítačová grafika, arabská ozdoba, 3D počítačová grafika, 3D projekce png -
Mapování trávníku, ostatní, 2 D, 2D počítačová grafika png -
UV mapování Texturní mapování Cube 3D modelování, krychle, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Webový drátový model Drátěný model Nízké poly, lidské tělo, 3D počítačová grafika, břicho png -
Whiskers UV mapping Texture mapping Geometry Polygon mesh, durian art, 3D modelování, úhel png -
Normální mapování Mapování textur Počítačový software Blender, složitá textura, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
bílé zábradlí, Blender Nerealistické vykreslování Drátěný model Freestyle, Zdarma kreativní tahat mramorový balkon, 3D počítačová grafika, Alenka v říši divů png -
Výukový program ZBrush 3D počítačová grafika, Šedý štětec, 3D počítačová grafika, autodesk 3ds Max png -
3D počítačová grafika 3D modelování ZBrush Animovaný film, ostatní, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
UV mapování Autodesk Maya Texturní mapování Autodesk 3ds Max 3D modelování, natahujte se až na oko, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Model 3D počítačová grafika Female Rendering, model, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Normální mapování Mapování nárazů Nízké poly 3D modelování, kameny a skály, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
3D počítačová grafika, již brzy 3d, 3 D, 3D počítačová grafika png -
UV mapování Rizom-Lab Everybody 3D počítačová grafika Mapování textury, polygonální pozadí, 3D počítačová grafika, aqua png -
Crash Bandicoot 2 pro PlayStation: Cortex Strikes Back Digital art, crash bandicoot, 3D počítačová grafika, úhel png -
Wavefront .obj file Cinema 4D 3D počítačová grafika Počítačový soubor, 3d striped humanoid, 3D, 3D animace png -
Mnohoúhelníková síť Trojúhelník 3D modelování Vertex Face, trojúhelník, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Low poly Lidská kostra 3D modelování Wavefront .obj soubor, low poly, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Vykreslování cyklů mrkve, mrkev, 3D počítačová grafika, mixér png -
3D vykreslování 3D počítačová grafika Mapování textury, ostatní, 3D počítačová grafika, 3D vykreslování png -
Low poly Skeletal animation Blender Character Cloth Modeling, stack of clothes, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Five Nights at Freddy 's: The Twisted Ones Five Nights at Freddy ' s 2 Animatronics Cinema 4D, 3D počítačová grafika, animatronika png -
Tool Augers Machine 3D počítačová grafika Vrtání, vrtání, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
MeshLab Texture mapping Polygon mesh Síťová parametrizace JavaScript, lebky, 3D počítačová grafika, ambient occlusion png -
UV mapování Texturní mapování Cube 3D modelování 3D počítačová grafika, origami efekt, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Textura mapování graphy 3D počítačová grafika Miniskirt V-Ray, ree, 3D počítačová grafika, břicho png -
Custom Maid 3D 2 3D Custom Girl MikuMikuDance 3D počítačová grafika, model, 3D počítačová grafika, 3d vlastní dívka png -
Tvar Polygon Trojrozměrný prostor Mapování nárazů, obchod, 3 D, 3 D tvary png -
Inazuma Eleven GO 3D vykreslování Mamoru Endō, Inazuma Eleven, 3D počítačová grafika, 3D vykreslování png -
Polyvore Bathing Texture Mapping Sprchový kout, 5, 3D počítačová grafika, 5 png -
Mapování textury UV mapování Alpha mapping Blender, ostatní, 3D počítačová grafika, Alpha mapování png -
Projekce mapování Projekce mapy, mapa, 3D počítačová grafika, 3D projekce png -
3D počítačová grafika Kulturistika iClone Reallusion, kulturistika, 3 D, 3 D kreslený png -
Znečištěná videohra Unreal Engine 4 Wall, zneuctěná, 3D počítačová grafika, úhel png -
Lano Počítačový soubor, Lano závěsné dřevěné svorky kreativní, Adobe Illustrator, úhel png -
Cuboid Polygon mesh Cube 3D počítačová grafika Mapování textury, krychle, Grafika 3 D, 3D počítačová grafika png -
3D počítačová grafika Gouraud stínování Softwarový stroj Blender Polygon mesh, evropský styl stínování, 3D počítačová grafika, Černý a bílý png -
Optimus Prime Transformers Cybertron Texture mapping, optimus primární vozík, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Koza Low poly Texture mapping 3D computer graphics Wavefront .obj file, white goat, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
3D počítačová grafika Oblečení Žena 3D modelování, módní dívka, 3D počítačová grafika, 3D modelování png -
Anime černé vlasy Mangaka Hime střih, sushi brada, 3D počítačová grafika, anime png